Galatasaray'a Müjde! Gedson Fernandes Yolcu!
banner reklam
Galatasaray'a Müjde! Gedson Fernandes Yolcu!
Galatasaray'ın sezon başında almak için çok büyük uğraş verdiği Gedson Fernandes'te sorun tamamen ortadan kalktı. Jorge Jesus sonrası yeni teknik direktör Verissimo ile yen bir yapılanmaya giden Benfica, bütçe yaratmak bazı Gedson Fernandes'in de içinde bulunduğu beş futbolcu ile yollarını ayıracak.

Gönderilecek listesinde Gedson da var

Portekiz'de Benfica'ya yakınlığıyla bilinen Abola gazetesi, Benfica'nın satış listesine koyduğu futbolcuları paylaştı. Abola'nın paylaştığı 5 kişilik listede Galatasaray'ın kiralık aşkı Gedson Fernandes de var.

KAYNAK : https://www.abola.pt/Clubes/Noticias/Ver/923610/40

Terim çok istiyordu

Galatasaray'ın geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdığı teknik direktör Fatih Terim, Gedson Fernandes'in transferi için çok uğraş vermişti ancak Benfica, Gedson Fernandes'in takımda kalmasına karar vermişti. Buna rağmen Gedson Fernandes, bu sezon sadece 3 lig maçına çıkabilmişti. Galatasaray, transfer döneminde kesin olarak bir orta saha transferi yapacak. Yeni teknik direktör Domenec Torrent'in, Gedson'a yaklaşımı hakkında somut bir bilgi yok. Ancak İspanyol teknik adam bu transfere onay verirse Gedson transferi bitirilecek. Geçtiğimiz günlerde de Torrent'in, Gedson transferini veto ettiğine dair haberler de ortaya çıkmıştı.

Sizce Gedson Fernandes, Galatasaray'a geri dönmeli mi?

Sizce Gedson Fernandes, Galatasaray'a geri dönmeli mi?
Benim ismim Emre, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okuyan 19 yaşında bir öğrenciyim. Kendimi sadece sinema alanında tutmayıp mesleğimle ilgili kişisel gelişim sağlayabilmek metin yazarlığı, fotoğrafçılık, grafik tasarım üzerine çeşitli eğitimler aldım.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları