Haftalık Burç Yorumları (17-23 Ocak 2022)
banner reklam
Haftalık Burç Yorumları (17-23 Ocak 2022)
Sizlerle bu hafta burçları bekleyecek olan yenilikleri ve farklılıkları paylaşıyoruz

KOÇ

Yılın ilk dolunayında yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar ve aile içi durumlar ve gelişmeler olabilir. Zorlu görünen dolunay haftasında bazı konularda sınanacaksınız. Bundan dolayı dikkatli kararlar vermeniz gereken bir haftadasınız

BOĞA

Bu hafta yakın çevreniz, yolculuklar, eğitim, pazarlama, iletişim ve halkla ilişkiler yönünden zorlu bir dolunay haftası geçireceksiniz. Kısa adeli planlara kendinizi adarken geçmişten ders alarak ilerleyin.

İKİZLER

Bu hafta kazançlarınız ve maddi varlıklarınız için karar vermemeniz gerekiyor. Eğer bu tarz kararlara imza atacaksanız ince eleyip sık dokumalısınız.

YENGEÇ

Kişisel tercihler, sosyal hayatınızdaki konumunuz ve kendinize yük gelen şeylerden kurtulmanız için fırsat haftası olarak görünüyor. Kararlarınızda buna dikkat edin.

ASLAN

Bu hafta dolunay sebebiyle, psikolojik, kendinizi darda kalmışlık hissi, gizli işler ve ilişkiler, gizli düşmanlar yönünde etkilenebilirsiniz. Hiç bir şey yapamama hissi yaşayabilirsiniz. Zamana yayarak işlerinizi halledin

BAŞAK

Bu hafta yeni dostluklar ve çevrenizde gelişen olaylara odaklanabilirsiniz. Ama sizi de dolunayın etkileri sert karşılayacak. Etrafınızdaki yeni kişilere dikkat etme ve değişime hazır olmanız gerekiyor.

TERAZİ

Bu hafta iş ilişkilerinize ve hedeflerinize yön vermeye yönelik kararlar alacağınız bir hafta. Gergin ve soluksuz bir hafta geçireceksiniz. Para konusunda dikkatli olun.

AKREP

Bu hafta sizin dünyayı, çevrenizi, işinizi ve hayatı sorgulama haftanız. Planlarınızı ve çalışmalarınızı hemen atağa geçmeden. Sakin bir şekilde davranmanız gereken bir haftadasınız.

YAY

Bu hafta ödeme zorunluluğunuz olan maddi konularda sizi zorlayacak bir hafta olacak. Sağlık konusunda da geçmişten gelmiş bile olsa dikkatli olmanız gereken bir hafta.

OĞLAK

İçinde bulunduğunuz ortaklıklar, ilişkiler konusunda net bir karar haftası oalbilecek durumda. Kararlarınızı alırken daha dikkatli bir şekilde bakmanız gerekiyor.

KOVA

Bu haftayı rutin yapmış olduğunuz olaylar ve konular hakkında çalışarak ve eksik gördüğünüz yerleri tamamlayarak geçirmeniz olası. Özellikle pandemi koşullarına uymanızı ekstradan gerektiren bir hafta.

BALIK

Aşk hayatınız, tutkular, borsa, kumar gibi ayrıca hamilelik ve romantik ilişkilerle ilgili başlangıç veya bitiş yaşayacağınız bir hafta olarak görünmekte. Para konularında çok dikkatli davranın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

http://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları