“Bergen” Bugün Vizyona Giriyor..!
banner reklam
“Bergen” Bugün Vizyona Giriyor..!
Bir dönemin en ünlü şarkıcılarından olan nam-ı değer “acıların kadını” Bergen’in hayatını anlatan film vizyona giriyor. Uzun bir süredir çok konuşulan ve merakla beklenen Bergen filminin başrollerini ünlü isimler paylaşıyor. Bergen filmi ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Film; Bergen'in anne ve babasının boşanması ile Ankara'da yaşamaya başlayan Bergen, Ankara'da bir gece eğlenmek için gittiği Feyman Kulüp'te sesinin keşfedilmesi ile başlayan kariyer hayatı. Ardından Adana'da bir süre çalışmak zorunda kalması ve hayatını kendisine adeta zindan edecek olan Halis Serbest tanışmasını ele alan sürükleyici bir hikaye ile seyircisini bekliyor.

Bergen Filmi Oyuncuları Kimler?

Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrolleri paylaşacağı filmde, ayrıca Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Filmde Acıların Kadını olarak anılan Bergen'in hayatı ve Halis Serbest ile tanışması sonrasında yaşanan olayları konu alan film 4 Marttan itibaren vizyonda olacak.

Bergen | Fragman

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Gazetecilik Anabilim Dalı Yeni Medya bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Mesleğimde daha da ilerleyebilmek ve kendimi geliştirmek amacıyla grafik tasarım, seo, internet reklamcılığı gibi pek çok eğitim aldım. Akademik alandaki çalışmalarım hala devam etmekte. Yazılarımla trnet.tv platformunda sizlere buluşacağım.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları