Selçuk Bayraktar'tan 'İnsansız Savaş Uçağı' ‘Kızıl Elma’ Paylaşımı
banner reklam
Selçuk Bayraktar'tan 'İnsansız Savaş Uçağı' ‘Kızıl Elma’ Paylaşımı
Baykar Teknoloji lideri Selçuk Bayraktardan heyecanlandıran paylaşım. Bayraktar yerli savaş uçağımız Muharip İnsansız Uçak Sisteminin üretim bandındaki fotoğrafını "Kızılelma yolda" diyerek Twitter'dan paylaştı.

Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, Muharip İnsansız Uçak Sistemi'nin (MİUS) üretim hattına giren gövde görselini Twitter hesabından paylaştı. Bayraktar, "Üretim hattına 3 buçuk yıl sonra daha büyük ve daha çevik bir balık girdi. MİUS - İnsansız Savaş Uçağı: Bayraktar Kızılelma yolda geliyor, takipte kalın" dedi.

MİUS ile ilgili, temmuz ayında bir video yayınlayan Bayraktar; “Hedefimiz, genç mühendis ve teknisyen kardeşlerimle geliştirdiğimiz MİUS prototipinin ilk uçuşunu Cumhuriyetimizin 100'üncü yılında gerçekleştirmek” açıklamasında bulunmuştu.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Gazetecilik Anabilim Dalı Yeni Medya bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Mesleğimde daha da ilerleyebilmek ve kendimi geliştirmek amacıyla grafik tasarım, seo, internet reklamcılığı gibi pek çok eğitim aldım. Akademik alandaki çalışmalarım hala devam etmekte. Yazılarımla trnet.tv platformunda sizlere buluşacağım.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları