TeknoClub 1’inci yılını kutluyor
banner reklam
TeknoClub 1’inci yılını kutluyor

İSTANBUL, (DHA) - Teknosa, sadakat programı TeknoClub’ın 1’inci yılını avantajlı kampanya fırsatlarıyla kutluyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa’nın “Herkes için Teknoloji” misyonuyla hayata geçirdiği sadakat programı TeknoClub, 1’inci yılını doldurdu. 1. yıl kutlamaları kapsamında tüm TeknoClub üyeleri 26 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında 1.000 TL’ye varan indirim fırsatından yararlanabilecek. Kampanya süresince toplam 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL indirim, 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL indirim, 15.000 TL ve üzeri alışverişlerde de 1.000 TL indirim hediye ediliyor.

Kazanılan bu indirimler, 10 Haziran-30 Haziran arasında, Babalar Günü’nü de kapsayacak şekilde tüm Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerli olacak. 250 TL, 500 TL ve 1.000 TL indirimler sırasıyla 1.000 TL, 2.000 TL ve 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılıyor.

‘HARCADIKÇA DAHA ÇOK AVANTAJ’

Kampanyaya ilişkin Teknosa’dan yapılan yazılı açıklamada, “TeknoClub üyeleri, harcamaları oranında bir üst üyeliğe geçerek, daha çok avantajdan yararlanabiliyor. TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit üyeliklerine dahil olan müşteriler, avantajlı kampanyalar, doğum gününe özel ve 3’üncü parti markalarda geçerli indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler, sürpriz hediyeler ve ayrıcalıklara sahip oluyor. TeknoClub programına Teknosa’nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamalar üzerinden ya da TEKNOCLUB yazıp 7889’a SMS göndererek üye olmak mümkün” bilgilerine yer verildi.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları