Vodafone’dan ev internetine gelen kullanıcılara ilk 6 ay yüzde 50 indirim kampanyası
banner reklam
Vodafone’dan ev internetine gelen kullanıcılara ilk 6 ay yüzde 50 indirim kampanyası

İSTANBUL, (DHA) - Vodafone, ev interneti almayı ya da ev interneti sağlayıcısını değiştirmeyi düşünenler için yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mesajıyla duyurulan kampanyada, ev internetine gelen müşterilere ilk 6 ay yüzde 50 indirim sunulurken, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapılmıyor. Kampanya tüm yıl boyunca geçerli olacağı bildirildi.

Vodafone, mayıs ayı itibarıyla başlattığı kampanyayla, ev interneti almayı ya da ev interneti sağlayıcısını değiştirmeyi düşünenler için ilk 6 ay yüzde 50 indirim sunuyor. “Vodafone Ev İnterneti Çok Uyguna Geldi” mesajıyla duyurulan kampanyada, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapılmıyor. Vodafone Ev İnterneti’nin yıl sonuna kadar geçerli olacak bu yeni kampanyasından faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da operatör mağazalarından başvuru yapılabiliyor. Vodafone ayrıca, mayıs sonuna kadar geçerli olacak şekilde, önceki aya göre fiyatlarını yüzde 27’ye kadar indiriyor.

EN YÜKSEK FİYAT-PERFORMANS DEĞERİNİ SUNMAYI HEDEFLİYORUZ

 Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin şunları söyledi:

“Vodafone olarak, mevcut ekonomik koşullarda müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmak amacıyla kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz. ‘Vodafone’da paran değerli’ anlayışıyla düzenlediğimiz bu kampanyalarda en yüksek fiyat-performans değerini sunmayı hedefliyoruz. Ev interneti almayı ya da ev interneti sağlayıcısını değiştirmeyi düşünenler için yeni bir kampanya düzenledik. Buna göre, Vodafone Evde İnternet’e gelen müşterilerimize ilk 6 ay %50 indirim sunuyoruz. Ayrıca, taahhüt boyunca 2 yıl fiyat artışı yapmıyoruz. Kampanyamız, tüm yıl boyunca geçerli olacak. Herkesi kampanyamızdan yararlanmaya davet ediyoruz.”

Vodafone müşterileri için tüm indirimlerin üstüne ek indirimler de sunuluyor. Vodafone Faturalı müşterilere 120 TL, Vodafone Red’li müşterilere ise 240 TL olacak şekilde ev interneti faturalarına indirimler sağlanıyor.

 

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları