Oscar’a Will Smith’in Tokadı Damga Vurdu
banner reklam
Oscar’a Will Smith’in Tokadı Damga Vurdu
Dünyanın en prestijli ödül törenlerinden olan Oscar ödül töreni dün gece gerçekleşti. Ama bu sene verilen ödüllerden ve kırmızı halıdan çok Will Smith’in komedyen Chris Rock’a attığı tokat konuşuldu.

Will Smith Oscar töreninde Chris Rock'ı tokatladı

Dün gece 94.’sü gerçekleşen Oscar ödül töreninde tarihinde böyle bir skandal bulunmayan bir olay yaşandı. King Richard isimli filmdeki rolüyle “en iyi erkek oyuncu” ödülünün sahibi olan Will Smith, törende sunuculuk yapan komedyen Chris Rock’ı sahnede herkesin gözü önünde tokatladı. Olay şöyle gerçekleşti; komedyen Rock, 1997 yılında Demi Moore’un oynadığı G.I Jane isimli filme gönderme yaparak, Smith’in eşine ”Jada, seni seviyorum. G.I. Jane II’nin gelmesini dört gözle bekliyorum” dedi. Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle saçlarını kazıtan Smith’in eşi de bu espriye öfkelendi. Bu espri üzerine Will Smith sahneye fırlayarak Chris Rock’a tokat attı. Bu olay sonrasında Rock; “Vay canına, Will Smith beni fena benzetti. Dostum bu sadece bir G.I. Jane esprisiydi” dedi. Smith yerine geçtikten sonra ise “Eşimin adını o lanet olası ağzına almayacaksın” diye bağırdı. Rock da yanıt olarak, “Tabii ki de almayacağım. Televizyon tarihinin en muhteşem olayını yaşıyoruz” dedi.

Will Smith'in Eşi Jada Pinkett Smith’in Rahatsızlığı Ne?

Will Smith'in Eşi Jada Pinkett Smith’in Rahatsızlığı Ne?

Jada Pinkett Smith, Billboard dergisine yaptığı açıklamada bir bağışıklık sistemi hastalığıyla mücadele ettiğini söylemişti. Dergiye verdiği röportajda saçkıran yani bilimsel olarak “alopesi” ile mücadele ettiğini dile getiren Smith, bu hastalık sebebiyle saçlarının döküldüğünü ve kellik sorunu yaşadığını ifade etmişti.

Will Smith Rock Dışında Ki Herkesten Özür Diledi

Will Smith Rock Dışında Ki Herkesten Özür Diledi

King Richard da ki rolü ile en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Will Smith ödülünü almak için sahneye çıktı. Smith ödül konuşmasında "Richard Williams, ailesinin ateşli bir savunucusuydu. Hayatımın bu zamanında, bu anda, Tanrı'nın beni bu dünyada yapmaya ve olmaya çağırdığı şey karşısında şaşkına döndüm. Bu filmi yaparken, tanıdığım en güçlü, en narin insanlardan biri olan Aunjanue Ellis'i korumam gerekiyor. Venüs ve Serena'yı oynayan iki aktris Saniyya ve Demi'yi korumalıyım. Hayatım boyunca insanları sevmeye, insanları korumaya ve halkıma nehir olmaya çağrıldım. Yaptığımız şeyi yapacağımı biliyorum, suistimal edebilmelisin. İnsanların senin hakkında çılgınca konuşmasını sağlayabilmelisin. Bu işte sana saygısızlık eden insanlara sahip olmalısın. Gülümsemeli ve sorun yokmuş gibi davranmalısın" dedi. Akademiden ve diğer herkesten özür dileyen Smith Chris Rock’tan özür dilemedi. Simith son olarak "Umarım Akademi beni yeniden davet eder" diyerek sahneden indi.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi Gazetecilik Anabilim Dalı Yeni Medya bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Mesleğimde daha da ilerleyebilmek ve kendimi geliştirmek amacıyla grafik tasarım, seo, internet reklamcılığı gibi pek çok eğitim aldım. Akademik alandaki çalışmalarım hala devam etmekte. Yazılarımla trnet.tv platformunda sizlere buluşacağım.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Yorumlar

https://trnet.tv/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 comment

Write the first comment for this!

Facebook Yorumları